שיטת ה Rootation

שיטה זו היא שיטה פרי פיתוחי והבנתי. קיבלתי אותה במתנה מהמדריכים הרוחניים שלי בעת לידת בתי רננה, כאשר הלידה נתקעה והייתי שרויה בחוסר אונים. השיטה עזרה לי לקדם את הלידה וללדת את בתי באופן הרמוני, שלו ומעצים עבור שתינו.
במסעות הפנימיים אני משלבת את השיטה בשלב בו אנחנו מגיעים לשורש ולדעתי זה הריפוי השלם ביותר שניתן לבקש לשורש שלנו.

מה שקורה בהריון ובלידה מקודד בנפשנו ובגופנו חוויות, תפיסות ואמונות ראשוניות אשר ילוו אותנו במהלך החיים ויאתגרו את בריאותנו ואת התפתחותנו. הקשיים עמם אנו מתמודדים בתחום הבריאות, הזוגיות, המשפחה, העבודה ובעצם בכל תחום שהוא קשורים לקידוד הזה. זהו ה DNA הרגשי עמו באנו לעולם והוא מנהל אותנו בכל האספקטים של חיינו.

אם נרצה לשנות את התגובות שלנו למצבים, את האופן בו הגוף שלנו מגיב למצבים, את הפרשנות שלנו לעולם (ממנה נגזרות החוויות שלנו), את מה שמניע אותנו לפעול כפי שאנו פועלים כיום (בצורה שלא מטיבה אותנו) נשנה את זה במקום בו הכל התחיל – ברחם. שם נוכל לחזור למצב ראשוני, בסיסי, נקי. שם נוכל להזין את העובר הפנימי שבתוכנו במסרים חיוביים ובאמונות טובות ולרפא אותו. שם נוכל לרפא מחלות תורשתיות ובעיות כמו אלרגיות ואסטמה.

בשיטת ה Rootation  אנחנו פועלים מתוך התייחסות לשורש שלנו, שמזין אותנו. השורש מאפשר לנו גישה לעומק האדמה שהיא אם כל חי וממנה אפשר לינוק את הדברים החשובים ביותר שלעיתים אנחנו חסרים – תחושת קיום, שייכות, אהבה ללא תנאי, פוריות, הכלה, קבלה. הורינו אמורים להיות השורש שלנו ולהעניק לנו את כל הדברים הנפלאים הדרושים לצמיחה ולהתפתחות תקינה אולם מה קורה כשמשהו משתבש בהריון, בלידה ובילדות? אלו יכולות להיות חוויות קשות שהאם עברה בהריון והשפיעו עלינו כעוברים (ולא נדע כלל), לידה טראומטית, קשיים שהתעוררו בילדות כמו גירושין ומשברים שונים. מה קורה כשאנחנו מאבדים הורה? השורש שלנו נגדע. השיבושים האלו יוצרים מנגנוני פיצוי ודפוסי התנהגות לא מועילים כמו תלותיות, צורך תמידי בתשומת לב, רגישות יתר, צורך לרצות את הסביבה וביטול עצמי, אכילת יתר, חרדת נטישה, חוסר מחוייבות, לוחמנות וגם מחלות כמו אסטמה, אלרגיה ומחלות תורשתיות אחרות.

אני מאמינה שניתן לתקן את הקודים האלו, הדפוסים הלא מועילים ואת השורש אפשר לרפא ואפילו להצמיח מחדש.

בשיטת ה Rootation  אנחנו מאתרים את הדפוסים והאמונות המגבילות. אנחנו שבים לרחם לבירור מעמיק, לעבודה על תיקון הקודים. לאחר התיקון אנחנו עוברים לידה מחדש ומצמיחים שורש בריא שמוזן ממקור אינסופי ועשיר – אמא אדמה.


לפרטים נוספים או הזמנת טיפול התקשרו 054-6366772 או צרו קשר באימייל:

יצירת קשר