מסע האוטיזם

עינת פרנבך בן אהרון - הילרית


הילד שלכם אובחן על הקשת האוטיסטית וזה ודאי לא קל.
הצרכים שלכם כמשפחה וכאינדיבידואלים נדחקים לשוליים והילד הופך למרכז חייכם.
אתם עושים ויתורים אישיים, משפחתיים, כלכליים כדי לגדל את הילד הכי טוב שאתם יכולים.
הילדים האחרים לא מקבלים אותה תשומת לב כי יש ילד שזקוק לה יותר מכל.

אתם מנסים לעזור לו (ובעקיפין גם לכם) בשלל דרכים ושיטות.
אתם מייחלים לשקט ורוגע… לכם וגם לו. 

אני מזמינה אתכם לצאת למסע. כן, למסע הזה מוזמנים כל בני המשפחה שזקוקים לתמיכה ולשינוי.

המבט ההוליסטי על ילדי הקשת האוטיסטית פעמים רבות מקשר ביניהם לילדי הקריסטל והקשת. לא סתם הם מכונים "ילדי הקשת". החוויה האישית שלי הביאה אותי להבנה שהניתוק האוטיסטי מהעולם החומרי, מחברה, משפה, נובע מכך שהתפיסה החושית הרב-רבדית של האוטיסט כל כך מעמיסה עליו שזו דרכו להתנקות ולהגן על עצמו מפני הגירוי העודף. הם לא רק קולטים את המובן מאליו, את הנשמע ואת הנראה, אלא הרבה מאוד דברים נוספים. דמיינו שמעבר לערוצי השמע, החישה, הראיה נפתחים לפניכם ערוצים נוספים שחלקם אנרגטיים ואינם מבוססים על שפה. מכולם זורם מידע בו זמנית ואינכם יודעים לסנן אותו. כיצד תחושו? מבולבלים, מותקפים, מוצפים. אחת הדרכים להתמודד עם ההצפה היא לכבות את עצמנו, להתנתק. כלומר, עודף הרגישות שפותח ערוצים נוספים, יחד עם הקושי לסנן את המידע הזורם דרך ערוצים אלו גורמים להסתגרות לצורכי הישרדות. אז מה עושים? המשך…

למה חשוב לטפל מהשורש?
אנחנו השורש של ילדינו. כאשר אנחנו מטפלים בעצמנו, אנחנו משפיעים לטובה על הצמיחה והריפוי של ילדינו. לכן הטיפול שלי בכם לא פחות חשוב מהטיפול שלי בילדכם. במהלך המסע פנימה נגיע לשורש, לנקודת החיבור הבסיסית ביותר ביניכם לבין הילד שלכם, המקום ממנו נובעת תקשורת לא מילולית ומזינה אותו. כאשר נרפא את המקום הזה, אלמד אתכם כיצד לתקשר איתו באמצעות מגע שורשי, להעביר לו ביטחון ואהבה ולאפשר לו את השקט שהוא כל כך זקוק לו. מתוך השקט הזה תחוו שינוי אצל הילד, בתוככם ובמשפחתכם. 

מה קורה במסע?
הכנה למסע
– בטיפולים הראשונים נערוך אבחון מדוייק. נעשה יחד סדר בקשיים, ברגשות, בדפוסים שלכם ושל הילד. אבנה עבורכם את תוכנית המסע האישית והמשפחתית שתוביל אתכם תחנה אחרי תחנה לשינוי שאתם מבקשים לעצמכם ולילדכם.
המסע – עיקר המסע הוא שלכם, כהורים וכאינדיבידואלים. אני מטפלת בילד, אך השינויים העוצמתיים ביותר אצל ילדים מגיעים דרך השינויים שההורים חווים. אני מביאה למסע שיטות וכלים מגוונים שמאפשרים לי לתמוך בכם בצורה הטובה והיעילה ביותר לאורך המסע. הילינג, פרחי באך, דמיון מודרך, קערות טיבטיות הן רק חלק מהשיטות. התחנה האחרונה במסע היא השורש וכשנגיע אליו נערוך טקס ריפוי בשיטת ה Rootation אשר ישפיע לטובה גם על ילדכם.
אני מטפלת בילד בקערות טיבטיות, הילינג ובתמציות פרחי באך. יכולת התקשור שלי מאפשרת לי "להקשיב" לו מבלי שיצטרך לדבר ולעזור לו להתאזן אנרגטית גם אם הוא לא מוכן לקבל מגע. במקביל, אוכל לתווך עבורכם את הצרכים שלו בשפה ברורה ונגישה.
הגעה ליעד – היעד שלנו הוא שינוי לטובה ברמה האישית והמשפחתית, בניית הביטחון והשקט של ילדכם ולימוד אמצעי תקשורת הוליסטיים שאינם מילוליים. בניגוד לאמונה כי מגיעים ליעד בסוף המסע, את השינוי בחייכם ובחיי הילד תחוו עוד קודם ובעצם לאורך כל המסע. השינויים שלכם יתחברו לשינויים שהילד יחווה במסע המשותף.

למי מתאים המסע?
1. רואים את עצמכם חלק מהטיפול ולא מחוצה לו?
2. רוצים לצעוד יחד ולא לבד?
3. מאמינים בכך שהילד שלכם אינו זקוק ל"תיקון" כי הוא לא מקולקל (בינינו, הוא בא "לתקן" אתכם)?
4. רוצים ללמוד לתקשר עם הילד בשיטות הוליסטיות?

 

חוויה מן המסע

רשמים והמלצות

אוטיזם בראיה הוליסטית

סרטונים

קונצרט קערות טיבטיות


לפרטים נוספים או הזמנת טיפול התקשרו 054-6366772 או צרו קשר באימייל:

יצירת קשר