מסע הריפוי

עינת פרנבך בן אהרון - הילרית

 

אם אתם סובלים ממחלה כרונית ו/או תורשתית

אם אתם מרגישים שהמחלה מנהלת לכם את החיים

אם נמאס לכם להיות בכאב וסבל

אם מייאש אתכם לשמוע שאין מה לעשות

אם אתם חולים בסרטן ולא מוצאים את הדרך שלכם לריפוי

אני מזמינה אתכם לצאת איתי למסע הריפוי, המסע בו תלמדו על מקור המחלה ומה באמת גורם לה להתפרץ ולהיות. זה המקום שמבקש ריפוי ואליו אין איש מתייחס. המקום הזה נמצא אי שם בפנים ויחד במסע משותף נכוון אליו את האור ונמצא את המסלול שלכם לריפוי.

למה חשוב לטפל מהשורש?
דוקטור ברוס ליפטון, חוקר ביולוגיה, מסביר שלא הגנטיקה קובעת האם נחלה או נמות אלא הסביבה בה אנו החיים והמחשבה שלנו – ואת שניהם הרי אפשר לשנות. כיום חוקרים רבים עוסקים באפיגנטיקה והמחקרים מראים כיצד ניתן לשנות את הגנים שלנו בעזרת שינוי סביבתי. ה DNA שלנו לא משתנה. מה שמשתנה אלו דברים ברמת התא או במערכות שקשורות לתורשה, שבסופו של דבר מביאים לידי ביטוי את הגנים שלנו בצורה מוחלשת או מחוזקת. מה מתוך הגנים שלנו יבוא לידי ביטוי במי שאנחנו. למשל, אדם יכול להחזיק בגן של מחלה אך לא לחלות בה מסיבות סביבתיות. ד"ר ברוס ליפטון מתמקד באפיגנטיקה התנהגותית – כיצד התפיסות שלנו, האמונות שלנו, המחשבות שלנו וגם דרך החיים שלנו יכולים לשנות את הגנטיקה שלנו. מחקרים הראו שינוי בגנים בעת מדיטציה וזו בשורה נפלאה לעולם המדע. אני כבר מזמן יודעת שמחשבה בוראת מציאות ומשתמשת בקביעות בדמיון מודרך. השיטה שפיתחתי, ה Rootation, מאפשרת להגיע לנקודה בה הכל התחיל ושם לשנות ולתקן את הגנטיקה עמה נולדנו.

כשמשהו בסיסי, כמו הבריאות שלנו, לא תקין  אנחנו בסבל רב משום שיש לכך השלכות על תחומי חיים משיקים. יש מחלות או בעיות רפואיות שנולדנו עמן ויש כאלו ש"צברנו" במסע החיים. המשותף לשני סוגים אלו של מחלות הוא הקוד שמנהל אותן (ואותנו). הקוד הזה, הדפוס, הוא תורשה מהורינו בדרך כלל וכדי לשנות אותו ולהשפיע לטובה על הגוף שלנו, לאפשר לו לרפא את עצמו ולהיות במלוא כוח הריפוי הפוטנציאלי, עלינו לחתור אל שורש הבעיה. במקום לטפל בסימפטומים של המחלה נבין מנין היא נובעת ואת המקום הזה נרפא. אני קוראת למקום הזה "שורש" כי זה המקום ממנו צמחנו, זה המקום שמזין אותנו וגם מחבר אותנו להורינו ולאבותינו. האם ה"מזון" שקיבלנו מהורינו מתאים לנו? ומה קורה בשורש של מי שאיבד הורה או גדל ללא הורה?

מה קורה במסע?
הכנה למסע – בטיפולים הראשונים נערוך אבחון בהתאם לתמונה המלאה – הרפואית, הפיזית, הרגשית, המשפחתית והאישית. אבנה עבורכם את תוכנית המסע האישית שלכם שתאפשר לכם להגיע למלוא פוטנציאל הריפוי שלכם.
המסע – נרד לעומק, שכבה אחר שכבה. בכל תחנה במסע נטפל במה שעולה (דפוס/אמונה מגבילה/פחד/טראומה), ננקז, ננקה, נשחרר. נבין מה מניע את המחלה, מה תורם לה, מה גורם לה להתפרץ. נבין את התהליכים שמשרתים את המחלה ונותנים לה מקום בחיינו. במהלך המסע נשנה את התהליכים האלה בעזרת שיטות וכלים מגוונים. הילינג, פרחי באך, דמיון מודרך, קערות טיבטיות הן רק חלק מהשיטות. את כולן אני מתאימה לצורך, למצב, לרצון שלכם. אתם לא לבד. כשאתם מקבלים את התמיכה שלי, אתם מקבלים את הידיים שלי, שאוחזות בכם בכל שלב ושלב במסע. התחנה האחרונה במסע היא שורש המחלה. כשנגיע לשורש נערוך טקס ריפוי בשיטת ה Rootation. בעזרת שיטה זו אנחנו, בין השאר, מתקנים את הקידוד שנולדנו עמו (מרפאים את השורש), עוברים קידוד מחדש שמאפשר לנו לבחור איזה חלק מתוך הגנטיקה שלנו יבוא לידי ביטוי בחיינו ולהפעיל מנגנוני ריפוי שהיו רדומים.
הגעה ליעד – היעד שלנו הוא בריאות טובה. זה יכול להתבטא בהקלה על המחלה, הרדמה של המחלה (רמיסיה) ורפואה שלמה. הכל בעצם תלוי בכם כיוון שאינני מרפאת אתכם – אתם מרפאים את עצמכם בעזרת ההכוונה שלי. בניגוד לאמונה כי מגיעים ליעד בסוף המסע, את השינוי בחייכם תחוו עוד קודם ובעצם לאורך כל המסע.

למי מתאים הטיפול?
1. למי שמוכן לקחת אחריות על המחלה ולקחת את המושכות בחזרה אליו.
2. למי שמוכן לפתוח את הראש לידע חדש ולשנות את תפיסת עולמו לגבי המחלה.
3. למי שמוכן להשקיע בעצמו כדי להירפא ולצעוד במסלול הריפוי.


לפרטים נוספים או הזמנת טיפול התקשרו 054-6366772 או צרו קשר באימייל:

יצירת קשר