רשמים ממסעות

זכיתי למטפלת נדירה, מנוסה, אוהבת, מעניקה, מטפלת שזו זכות להיות מטופלת שלה, מטפלת שבמהלך שלושה חודשים – חוויתי כל-כך הרבה דברים, ביצעתי כל-כך הרבה שינויים והכל בביטחון מלא שלעולם לא אפול.
תודה על הכל. אם לא את, סביר להניח שהייתי תקועה באותו מקום :-)
באהבה גדולה – מ.נ

 

לעינת המדהימה, עכשיו שהסתיימו להן הפגישות שלנו אני יכולה להסתכל אחורה ולומר לך תודה.
תודה על המסע, שלמרות שהיו בו טלטלות, עליות ומורדות, את תמיד היית שם, מחבקת ומאפשרת לדברים לצאת. תודה על שנתת לי להיות חלק גם במסע שלך.
באהבה, שרונה

 

הטיפול העניק לי סביבה תומכת לבצע תהליך של התבוננות פנימית, של התמודדות עם השדים, ושל צמיחה. הכל נעשה באווירה תומכת ומרגיעה. הטיפול של עינת מעניק הרגשת זיכוך – גופנית ונפשית.
אופיר

 

הדבר הראשון בחוויה זה הרוגע שאני חשה איתך. את מקסימה.
מאוד נהניתי מהתהליך שעברתי איתך ואני מרגישה שזה תרם לי המון.
הצלחתי להיפתח לעולם שלא האמנתי בו לפני כן ואני מרגישה את השחרור והרוגע שלא יכולתי להגיע אליהם לפני כן.
תודה והמון אהבה, הניה

 

אני בן אדם מאוד לא רוחני אבל אחרי כמה דקות הייתי כבר לא כאן. הייתי במקום אחר לגמרי, בחיים קודמים שלי. ראיתי, שמעתי, הרגשתי. אי אפשר לתאר את ההרגשה. זה היה מדהים. מצאתי תשובות להרבה שאלות. תודה רבה לך על שעות נפלאות. מאחלת לך המון הצלחה.
ילנה

 

פיה טובה, נגעת לי במקומות שאף אחד לא נגע. לא הייתי מודע למקומות האלה והופתעתי! מדהים לראות כמה עומק יש בך ואיך שאת חיה את זה. הטבע שלך מלא בהתרגשות ואמונה.
(י.י)

 

את שילוב של אמא אדמה וקדושה של השמיים, איזון בין החום והנתינה לבין העולמות הכי גבוהים שאפשר, את שניהם. יש לך יכולת הבחנה מדהימה, ממש מורה ומדריכה.
(נ.ס)

 

עינת, כשקבענו להתנסות בדמיון מודרך הייתי סקפטית לגמרי, הרי אני אדם ריאלי בכל רמ"ח איבריי. אני רוצה להודות לך על כך שאפשרת לי לחוות את אחד הערבים המיוחדים בחיי. הרגשתי, התחברתי, צללתי, התמכרתי לצליל קולך והצלחתי להיסחף לתת מודע, לעולם של תמונות וצלילים. קסם! תודה על חוויה מאירה ובלתי נשכחת.
חיבוקים, יפית

 

את אור, חום, מטפלת, רואה דברים נסתרים וזה מדהים שאת משלבת את זה בעולם הזה. וכל מילה שלך קלעה בול! את מעולם אחר.
(ו.ל)

 

נפל בחלקי את המתנה להכירך. לקח לי זמן להבין את העומק ואת החיבור שבך לרוחניות. את מקור של ריפוי. מביאה ריפוי על ידי טיפולים וגישה.
(א.פ)

 


לפרטים נוספים או הזמנת טיפול התקשרו 054-6366772 או צרו קשר באימייל:

יצירת קשר