אודות

מי אני ומה אני מביאה למסע?

עינת פרנבך בן אהרון - הילריתשמי עינת פרנבך בן אהרון ואני מלווה מסעות פנימיים לצמיחה מהשורש.

יעודי הוא לתמוך במי שסובל וחש תקיעות בחייו כמו אנשים שחווים חוסר סיפוק וחוסר הגשמה, נשים שיש להן קושי להרות, אנשים חולים וילדים אוטיסטים.
לפי הבנתי ריפוי קשור בתיקון הקוד הבסיסי עמו הגענו לעולם ונוצר כבר ברחם ולעיתים בחיים קודמים. זהו ה DNA הפיסי והרגשי שלנו ובעזרתו אנחנו מתנהלים בעולם. הוא תמצית תפיסת עולמנו, האמונות שלנו, החוויות שלנו, פעולת תאי הגוף ומערכותיו. לכן היעד שלנו במסע פנימה הוא להגיע למקום הזה ולתקן את הקוד. לרפא את השורש הפיסי, הרגשי והרוחני.

מהו שורש ואיך הוא נוצר?
השורשים שלנו הם ההורים שלנו ו/או אבותינו לכן הצמיחה שלנו תלויה בהזנה שלהם וכן בדפוסים וטראומות בין דוריות – אנחנו מגלים שדברים שהתרחשו בחיינו קרו גם לאמא או אבא ואפילו לסבתא או לסבא.
השורש נוצר כבר ברחם (זוכרים את שלב השתרשות העובר? חבל הטבור?) ודרכו עברו אלינו בתורשה דפוסים, מחלות, טראומות וגם דברים טובים כמו אהבה וקבלה, שייכות, קיום, ערך עצמי.
כאשר אנחנו לא מקבלים מהורינו הזנה טובה של אהבה וקבלה, איננו מממשים את פוטנציאל הגדילה שלנו.
כאשר בשלב מוקדם אנחנו חווים טראומה, נוצר נתק בשורשים שלנו וההזנה אינה מתבצעת בצורה תקינה.
כשההזנה תקינה, השורש מתפתח יפה ומזין היטב את האדם.
כשההזנה אינה תקינה, השורש נפגע וגם האדם. כתוצאה מכך הצמיחה משתבשת או נתקעת ואנו חווים קשיים, תקיעות, מחלות וסבל.
בנוסף, יש לנו שורש רוחני יותר, שורש הנשמה, שגם היא עברה חוויות שונות בעבר וחלקן טרם התנקה ממנה. הטראומה של הנשמה מגלגול קודם עשויה להשתחזר בילדות שלנו בחיים האלה וכן בבגרות שלנו.

מה עושים?
במסע אנחנו יורדים פנימה עד שמגיעים לשורש, מרפאים את השורש, מחדשים את ההזנה וצומחים מחדש למקומות נפלאים. התחנות העיקריות במסע:
הכנה למסע – לפני שנצא למסע נכיר זה את זה, אתם תציפו את הקשיים, הבעיות, האתגרים ואני אעזור לכם לעשות סדר בחיים. יחד נתכונן למסע – נבדוק מה לארוז למסע, אילו כלים ילוו אותנו ומה היעד.
המסע – נרד לעומק ואני אנווט לנקודות ציון בהן יושבים דפוסים הרסניים ואמונות מגבילות, פחדים וטראומות. בכל נקודת ציון נעשה עבודת ניקוי ונפלס את הדרך לשורש. שם, בעומק, נעבוד בשיטת ה Rootation כדי לרפא את השורש ולהזין אותו ללא תלות בהורים כך שתזכו לצמוח בצורה אופטימלית ולהגשים את מלוא הפוטנציאל שלכם.
הגעת ליעד – היעד שלנו הוא הגשמת הפוטנציאל האישי שלכם וזה יתאפשר בזכות שורש בריא וצמיחה בריאה. הפוטנציאל יכול להיות מציאת אהבה, הבאת ילד לעולם, בריאות טובה ועוד. כשהשורש בריא – הכל אפשרי!


הילרית - הילינגומה עוד?
אני נשואה לערן ואמא לרננה, יש לי חברים נהדרים ו… אני גם יוצרת קולנוע. אם תחשבו על זה, קולנוע יוצר מציאות אלטרנטיבית אז הכל קשור להכל.

דרכי החלה כאשר הגעתי לטיפול נטורופתי בעת משבר בחיי וחוויתי שינוי גדול באמצעות פרחי באך ודמיון מודרך. חשתי כי שיטות אלו יכולות להיטיב עם אנשים רבים וכך למדתי אותן במכללת "רידמן". שנתיים לאחר מכן קיבלתי טיפול הילינג שעשה נפלאות בחיי וכאשר אבי חלה בסרטן נרשמתי ללימודי הילינג במכללת "מהות" כדי שאוכל לתמוך בו. בהמשך למדתי שיטות נוספות שהוכחו כיעילות – טופלתי בכל אחת מן השיטות שלמדתי והטיפול האישי הביא אותי ללמוד אותן. במהלך הטיפולים שעברתי והעברתי שמתי לב שהדפוסים שחוזרים על עצמם ויוצרים תקיעות יושבים במקום הרבה יותר עמוק. הבנתי שלעיתים השורש הוא בחיים אחרים ולכן כל טיפול שהוא רק פיסי או רגשי הוא מוגבל. החלטתי שלא להגביל את עצמי ולמדתי גם שיטות לריפוי הנשמה.
כשטיפלתי בשורשים של המטופלים שלי הם חוו שינויים מהותיים וחייהם השתנו מקצה לקצה. פיתחתי ודייקתי את המסעות הפנימיים כדי להגיע לשורש אבל הרגשתי שזה לא מספיק, שאף שיטה שלמדתי לא נותנת את הריפוי השלם לשורש. 
בעת לידת בתי רננה חוויתי קושי עצום ובזכותו פיתחתי את שיטת ה Rootation שלא רק מרפאת את השורש אלא מזינה אותו וטוענת אותו בכל הדרוש לצמיחה אופטימלית.


לב פרחיםעל פי תפישתי באנו לעולם כדי להתפתח רוחנית וכדי שזה יקרה אנו מזמנים לעצמנו קשיים והתמודדויות שהם השיעורים. מדי פעם מגיע משבר שהוא המבחן. בתקופות קדומות "משבר" היה הכסא עליו כרעה היולדת בזמן הלידה. משבר הוא גם לידה – בריאה של משהו חדש.

את המסע הזה אתם לא חייבים לעבור לבד. מצאו חברים ושותפים למסע שיוכלו להגיש לכם עזרה ולהושיט לכם יד בעת צרה. היכולת שלנו להיטיב עם הזולת משנה את העולם. תארו לעצמכם שכל אחד מאיתנו יעביר לאדם אחר אנרגיה של אור ואהבה… לאט לאט כולנו נהיה בריאים ומאושרים. איזה עולם נפלא זה יהיה!
אני מזמינה אתכם להצטרף לדף הפייסבוק שלי ולהאזין לדמיון מודרך.

באהבה ודרך צלחה,
עינת.


לפרטים נוספים או הזמנת טיפול התקשרו 054-6366772
או צרו קשר באימייל:

יצירת קשר