התרמיל שלי

בקליניקה אני מתכננת לכל מטופל ומטופלת את המסע האישי שלו. בתרמיל שלי אפשר למצוא שיטות וגישות טיפוליות שלמדתי, חקרתי ופיתחתי, ביניהן:

הילינג

הילינגטיפול בהילינג מחזיר אותנו לאיזון ולזרימה על ידי קבלה ונתינה של אנרגיה.
באיזו אנרגיה מדובר? באנרגיה של אור שיש בה אהבה, קבלה, חמלה, הבנה, ושחרור.
אנרגיה על כל תדריה קיימת בכל חי, צומח ואפילו דומם. לכן הקוסמוס עתיר אנרגיה שניתן לתעל לטובת ריפוי. אנרגיה על פי הגדרתה יכולה לעבור מגוף לגוף. בטיפול ההילינג המטפל משמש כמטען המוליך אנרגיה החוצה ופנימה עד שנמצאת נקודת האיזון. במקום בו יש עודף אנרגיה (וסתימה) נשחרר את האנרגיה ובמקום בו יש חוסר אנרגיה נזרים אנרגיה. בנוסף נעטוף את עצמנו בהגנה שתאפשר רק לדברים הטובים לחדור פנימה.
מכשירים רבים בשימוש רפואי ופארארפואי משתמשים באור לריפוי. זה אינו מקרי שכן מחקרים מראים שתאי הגוף מגיבים לאור. כיום יודעים שאור השמש מעודד יצור ויטמין D שחיוני למערכת החיסון וכולנו מכירים את תהליך הפוטוסינתזה שבו מתמיר הצמח את אנרגיית האור לחומרי מזון.
בטיפול הילינג אנו מאזנים את המרכזים האנרגטיים בגוף (צ'אקרות) ואת מעטפת הגוף (הילות) וכתוצאה מן האיזון אנו חווים הקלה, רווחה, רוגע ושלווה ומקבלים את הכוח להתמודד עם מה שמזמנים לנו החיים.

טיפול בהילינג מטרתו לאזן את הגוף מרמת התא ועד רמת הנשמה.

קערות טיבטיות

קערות טיבטיותהקערות הטיבטיות הגיעו אלינו מהמזרח והן מורכבות מ-7 מתכות כמספר הצ'אקרות. כל קערה משמיעה צלילים בטווח וברטט מסויים שעובד על צ'אקרה מסויימת. הניגון בקערות מביא לאיזון הן את ההילות והן את הצ'אקרות.
בעת הטיפול בקערות תחוו את הרטט והעוצמה של הקערות וצליליהן ינעמו לאוזניכם. יתכן שצלילים מסויימים יפריעו לכם. הפרעה זו מבטאת חוסר איזון בצ'אקרה ולעיתים חסימה. עם שחרור החסימה תתרגלו בהדרגה לצליל.
הקערות הן כלי נפלא לשחרור חסימות של שנים, כדוגמת פחדים ותקיעות בכל תחומי החיים. ההשפעה של הקערות מלווה את המטופל במשך כמה ימים ולפעמים שבועות.

פרחי באך

פרחי באךתמציות פרחי באך הנן תמציות אנרגטיות התומכות בנו לאיזון על ידי ניקוי וניקוז מה שאיננו נחוץ לנו, איננו משרת אותנו, ותוקע אותנו – כעס, שליטה, פסימיות, יאוש, דאגה, חוסר מיקוד, הרס עצמי, טראומה ועוד.

התמציות מכילות את האנרגיה של פרח/צמח מסויים. הן אינן מכילות את הפרח/צמח עצמו. מטרתן לתמוך בטיפוסים שונים ובמצבים מסויימים. למשל: תמצית שתומכת בסבלנות, תמצית שתומכת במצב של עומס רב בחיים, תמצית שתומכת בשינויים, תמצית שתומכת באסרטיביות… סה"כ 38 תמציות.
כפי ששמתם לב התמציות הינן תומכות בלבד – הן לא נגד שום דבר! במידה ותקחו תמצית למצב בו לא דרושה לכם תמיכה היא פשוט לא תעשה דבר.
אתם ודאי מכירים את הרסקיו רמדי. הרסקיו שתומכת במצבי משבר הינה מורכבת מ-3 תמציות פרחי באך.
השיטה עובדת מצויין במסעות הפנימיים כי היא סוללת דרך פנימה, לתוך השכבות שצברנו בחיים: לאחר ניקוי של שכבה אחת יעלו תכנים ובעיות משכבה תחתונה יותר. פתאום תגלו שמה שהטריד אתכם לפני חודש לא רלוונטי יותר וכעת צפים דברים חדשים שמבקשים את התייחסותכם. השיטה מסייעת לשחרר פחד המושרש בנו ומונע מאיתנו להגיע למלוא הפוטנציאל שלנו.
התמציות אינן מכילות חומר (רק אנרגיה) ולכן ניתן לקחת אותן במקביל לכל טיפול תרופתי. הן תומכות בהקלה על הסימפטומים עד ריפוי מלא.
לאחר האבחון מקבלים בקבוק שמספיק לכ-3 שבועות. את התמציות מטפטפים על הלשון 4 טיפות, 4 פעמים ביום לפחות.

דמיון מודרך

דמיון מודרךרוצים לשנות את תסריט חייכם? הכוח הוא בדמיון.
בשגרת חיינו הצפופה והעמוסה רצוי שנקח לנו מדי פעם פסק זמן למנוחה.
בעולם עם אינסוף גירויים מגיע לנו לעצור לכמה דקות ולהקשיב לעצמנו.
דמיון מודרך הוא הצעה לפסק זמן בן מספר דקות למנוחה או להתחברות לאני הפנימי.
כאשר הגוף מאותת לנו, הפתרונים לנפש. חיבור לתת המודע עשוי להאיר על בעיות פיסיולוגיות ואף לסייע בפתרונן.
אני נוהגת לשלב דמיון מודרך בכל המסעות ומתאימה אותו אישית לכל מטופל. אני מדריכה את המטופל לאורך החוויה לשם התמודדות, עיבוד ושחרור של מה שעולה בדמיון. מדובר בשינוי תפישה ולעיתים בשחרור טראומות מגילאים מוקדמים.

ריפוי בשחזור גלגולים ותיקון הקארמה

ריפוי בשחזור גלגולים ותיקון הקארמהמה הייתי בגלגול הקודם? היו לנו מאות ואלפי גלגולים. גלגול הוא מעין משמרת כאן על פני האדמה. כאשר אדם עוזב את קיומו הפיסי ואת עולמנו הוא מסיים את המשמרת הנוכחית ומתחיל במסע לעולמות עליונים עד למשמרת הבאה. בכל משמרת אנחנו באים כדי ללמוד ולעבוד. אז למי אכפת מה היה במשמרת הקודמת או בזו שלפניה?
שחזור גלגולים נעשה אך ורק כדי לרפא טראומות מן העבר הרחוק שלנו ולא לשם העניין או הסקרנות. תיקון הטראומה בתקופת חיים קודמת משפיע לטובה על הקארמה שלנו בגלגול הנוכחי.
השיטה מומלצת למי שסובל מתקיעות בחייו או מאותם קשיים שוב ושוב ללא הבנה או הסבר "הגיוני". ההסבר קיים ומקורו בתקופת חיים קודמת. דוגמאות: פוביות למיניהן, פחדים וחרדות לא מוסברים, תבניות התנהגותיות שאינן מטיבות, מערכות יחסים מורכבות וסבוכות, אובססיות, בעיות בריאותיות מסויימות, חוויות שחוזרות על עצמן במשך שנים (למשל, אדם שלא מתמיד בעבודות, אדם שמתקשה למצוא אהבה וכו').
הסשן נפתח בשיחה אודות הנושא עליו נערך השחזור. לאחר השיחה ובחירת הנושא או השאלה נערך השחזור המתבצע באמצעות דמיון מודרך. במהלך השחזור אנו חווים את הטראומה מחדש, מרפאים אותה וחווים תיקון. מן השחזור יוצאים עם מסר ותובנות עמוקות ולעיתים קרובות תחושת הקלה.
השינויים שנחווה בחיינו לאחר השחזור יהיו קטנים אולם לאחר תקופה כשנתבונן לאחור נבין את השינוי המהותי שעברנו.

Rootation

שיטה זו שפיתחתי בעזרת הידע שלי מחברת אותנו מחדש לשורש ולהוויה הבסיסית והטהורה, טרום הלידה עוד כשהיינו ברחם,
לפני שספגנו חוויות, זכרונות, טראומות, אמונות, מחלות.
השיטה מאפשרת לתקן את ה DNA הפיזי והרגשי שמתוכו נגזרים דפוסי התנהגות, פחדים, בעיות בריאותיות וכיו"ב.
זוהי גם שיטת הכנה ללידה שעוזרת לקדם את הלידה מתוך הקשבה לגוף ולעובר וסנכרון ביניהם ובעזרתה גם אפשר לתקן טראומת לידה.

 

מסע של ריפוי מתחיל בצורך בשינוי. שינוי הוא תהליך. על מנת לעבור את התהליך יש ללכת.
כוחות ריפוי נמצאים בכל אחד ואחת מאיתנו. עלינו להניח לעצמנו לרפא ולהירפא.


לפרטים נוספים או הזמנת טיפול התקשרו 054-6366772
או צרו קשר באימייל:

יצירת קשר